02177247610-
info@fire-iht.com
اطفای حریق آیروسلجعبه آتش نشانیکپسول آتش نشانی

اطفای حریق آیروسل

سیستم اطفای حریق اتوماتیک آیروسل اتاق سرور

ادامه مطلب

جعبه آتش نشانی

جعبه فایر باکس تمام استیل

ادامه مطلب

کپسول آتش نشانی

کپسولهای آتش نشانی پودری و CO2وبیورسال

ادامه مطلب

سیستم اعلام حریق هوچی کی (HOCHIKI)

بیم دتکتور هوچیکی

مزیت آشکارسازهای پرتویی توانایی و قدرت آنها در تشخیص پراکندگی دود در مناطق وسیع است . دستگاه بیم دتکتور بدلیل نور مادون قرمزی که دارد در مواجهه با دود و تار شدن اشعه مادون قرمز آتش و حریق را تشخیص می دهد.

هنگامی که دود پرتو نور مادون قرمز را پوشش می دهد و قدرت سیگنال دریافتی را با تنظیم از پیش تعیین شده کاهش می دهد شرایط آتش سوزی ایجاد می شود . چنین حساسیت بالایی در دستگاه بیم دتکتور باعث می شود که به محض رویت دود و تشخیص توسط سنسور بیم و قبل از گسترش آتش دستگاه آن را تشخیص دهد و شناسایی کند .

اساس بیم دتکتور ها بدین گونه است که از طریق یک بازتابنده ( رفلکتور ) و گیرنده در یک واحد و برگرداندن پرتو از طریق بازتابنده در انتهای فضای محافظت شده کار می کند که به این معناست : امکان کابل کشی به یک نقطه فراهم می باشد و بنابراین زمان و هزینه نصب به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.

با قرار گرفتن رفلکتور روی دیوار مقابل ، فرستنده /گیرنده موتوری به صورت اتوماتیک آن را تعیین می کند و اپتیک خود را به طور خودکار تراز می کند تا یکپارچگی پرتو به میزان حداکثر خود برسد.

تعدادی از ساختمان های  دارای فضاهای باز از جمله انبار ها ، مراکز تفریحی ، سوله ها ، موزه ها ، هتل ها  و کارگاه ها و …  الزام است که از بیم دتکتور استفاده کنند زیرا آشکارساز های پرتویی توانایی پوشش مناطق وسیع را دارند .

تصویر فوق متعلق به بیم دتکتور ESP FIREBEEM XTRA  می باشد که مطابق با استاندارد  EN54 -12 :2015  است و تایید شده می باشد و توانایی تشخیص برد تا حداکثر ۱۶۰ متر را دارا می باشد .

بدلیل وجود اپتیک جدید طراحی شده در این دستگاه حساسیت افزایش یافته و نرم افزار داخلی باعث میشود تاا آلارم های کاذب کاهش یابد .